Konut Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15694,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Konut Sigortası Teklif

En uygun Kasko Sigortasına hızlı ve kolayca ulaşın!

  Teminat Bilgileri

  Konut Sigortası ile Eviniz ve Aileniz Koruma Altında

   

  Yaşadığınız evi ve ailenizi koruma altına almak için alabileceğiniz en iyi önlemlerden biri konut sigortasıdır. Terör, hırsızlık, doğal afet, yangın ve kaza gibi risklere karşı konutu güvence altına alan bu sigorta türü, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Meskeni teminat altına alan konut sigortası ile isterseniz ek bir teminat ile eşyalarınızı da sigorta kapsamına alabilirsiniz. Yıllık olarak yapılan konut sigortası her sene yenilenmelidir.

   

  Konut Sigortası Eşyaları da Güvence Altına Alıyor

  İsteğe bağlı sigorta ürünlerinden birisi olan konut sigortasının ev ve aile güvenliği açısından rolü büyüktür. Güvenli bir ev ortamı sağlamaya ve doğabilecek risklere karşı meskeni teminat altına almaya yarayan bu sigorta, ağır kayıpların önüne geçer ve evinizi olası maddi zararlara karşı korur. Sigorta süresince konutla ilgili herhangi bir zararla karşılaşılmadığı durumlarda hasarsızlık indiriminden de faydalanılabilir. Konut sahibi olmadan da konut sigortası yaptırmanız mümkündür. Eğer oturduğunuz evde kiracıysanız sadece Eşya Sigortası yaptırarak evinizdeki eşyalarınızı teminat altına alabilirsiniz. Enkolaysigorta üzerinden konut sigortası teklifi alarak internet ortamında güvenli bir şekilde poliçe ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Enkolaysigorta ile Konut Sigortası Teklifinizi Hemen Alın

  Konutunuzu güvence altına almak için Sigortamjet üzerinden teklif almak istediğiniz sigortalının TC kimlik numarası, cep telefonu ve e-mail adres bilgilerini girerek kolaylıkla konut sigortası teklifi alabilirsiniz. Şirketiniz adına başvuruda bulunmak isterseniz vergi numarası, ad-soyad, cep telefonu, e-mail adresi ile il ve ilçe bilgilerinizi girerek teklif alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Süresi biten sigorta poliçenizi hızlı bir şekilde yenileyebilir ve poliçenin adresinize ücretsiz bir şekilde gönderilmesini talep edebilirsiniz. Konut sigortası teklifi almak ve detaylı bilgi için 0452 323 00 00 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Call Now Button