Hakkımızda - Enkolaysigorta
15569
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15569,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Hakkımızda

Enkolaysigorta Kimdir?

 

18 yılı aşkın Sigortacılık konusundaki birikimlerini Enkolaysigorta markası altında toplayan sektör profesyonelleri tarafından 2002 yılında kurulan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, yeni nesil bir sigortacılık anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir.

 

Müşterilerinin sigortacılık konusundaki ihtiyaçlarına, uzman kadrosu ve en ileri teknolojik altyapısıyla hızlı ve etkin çözümler sunar.

 

Farklı sigorta şirketlerinin ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin karşılaştırma yapmasını sağlayarak ihtiyaç ve beklentisine en uygun ürünü satın almasını sağlar.

 

Gizlilik

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer yasal mevzuata uygun olarak, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının tüm bilgilerinin gizlilik esasına uygun olarak gerekli özeni gösterir.

 

Güvenlik
Müşterileri bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.

 

Uzmanlık
Enkolaysigorta ekibinin tamamı sektörde deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edecek ve en uygun çözümü sunacak uzmanlık bilgisine sahiptir.

 

Zamanında ve Doğru çözüm
Enkolaysigorta ileri teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, müşterilerine sunacağı hizmetin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması gerektiğinin bilincindedir. Zamanında ve doğru çözümün sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için, şirket içi ve şirket dışı eğitim ve teknolojik çalışmalarını düzenli olarak yapmaktadır.

 

Müşterilerimize Nasıl Değer Katıyoruz?

 

Sigorta satın almak isteyen bir müşteri Türkiye’deki sigorta sistemi içindeki pek çok acente, şirket ve aracıyı dolaşmak zorunda kalmaktadır. Bu da en iyi fiyat ve ürünü bulabilmek için uzun bir zaman harcamak anlamına gelmektedir. Üstelik bu ürün, teklif ve fiyatları karşılaştıracak bir uzmanlık seviyesi de gerekmektedir.

 

Enkolaysigorta, sigorta satın almak isteyen kişilere doğru ürünü, en uygun fiyata ve birkaç dakika içinde sunmaktadır. Ayrıca uzman kadrosuyla müşterilerin her türlü soru ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Müşterilerimize sunduğumuz teklifler, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden anlık olarak tamamen online sistemler üzerinden verilmektedir. Bu teklifler çalıştığımız sigorta şirketlerinin ilgili ürüne ait teminat kapsamı için sunulabilecek en iyi fiyatları kapsamaktadır.

 

Enkolaysigorta’dan hizmet alarak;

 

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerine ait en iyi fiyat ve ürünleri anında karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulabilir ve sigorta satın aldığınızda anında tasarruf ve kazanç keyfini yaşayabilirsiniz.

 

•    2 – 3 dakika içinde ihtiyacınıza uygun teklifi alabilirsiniz.

•    İstediğiniz her zaman ve her yerden telefonla, internetten, evden, ofisten, tatilde teklif alabilirsiniz.

•    Sigorta uzmanlarımıza telefon, e-posta, ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, tüm sorularınızın yanıtlarını anında alabilirsiniz.

•    Poliçenizi satın aldıktan sonra da sigorta uzmanlarımızdan hizmet / destek almaya devam edebilirsiniz.

•    Yenileme dönemi geldiğinde de en iyi fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Enkolaysigorta, ihtiyacınıza en uygun poliçeyi her zaman en geniş teminatlarla ve en iyi fiyata sunar.

Call Now Button