Hayat Sigortası - Enkolaysigorta
15564
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15564,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Hayat Sigortası

Hayat beklenmedik olayları beraberinde getirebilir.

 

Hayat sigortası, ana dayanağı insan hayatı olan ve insanın hayatı boyunca karşı karşıya kalabileceği istenmeyen olaylarda; risklerin en aza indirilmesi, bireylerin mali sıkıntı içine girmemesi, yaşam standartlarını koruyabilmesi için size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlar.

 

Hayatınızda gerçekleşecek beklenmedik olaylar sonrasında sizin veya ailenizin yaşam standartlarını koruması için hayat sigortası ürünleri yaşamsal değerlere sahiptir. Beklenmedik bir vefat, maluliyet, ciddi bir hastalık ya da kaza sonucu tedavi masrafları gibi risklere karşı size özel paketi oluşturabiliriz.

 

18 – 65 yaşları aralığındaki isteyen herkes Hayat Sigortası yaptırabilir.

 

Hayat Sigortası yaptırarak aşağıdaki risklere karşı hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Vefat Teminatı:

 

Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, sigortalının belirlemiş olduğu teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.

 

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı :

 

Sigortalının kaza sonucu kalıcı malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı, ferdi kaza sigortası genel şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.

 

Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı :

 

Sigortalının hastalık sonucu kalıcı malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı, poliçe özel şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.

 

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı :

 

Kaza sonucu tedavi masrafları yapılması durumunda yapılan masraflar fatura karşılığında teminat tutarı ile sınırlı olmak üzere Ferdi kaza genel şartları kapsamında ödenir.

 

Size en uygun sigorta teminatına sahip olmak ve hayat sigortası paketlerini görmek için enkolaysigorta.com  sitemizden başvurabilir veya 0452 323 00 00 numaralı Destek Hattımızı arayarak hayat sigortaları konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Call Now Button