Kasko Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15647
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15647,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Kasko Sigortası Teklif

En uygun Kasko Sigortasına hızlı ve kolayca ulaşın!

  Sigortamın Süresi Bitiyorİkinci El Araç Satın AldımSıfır Araç Alacağım

  Kasko ile Aracınız Güvence Altında

   

  Kasko sigortası herhangi bir hasar durumunda aracınızın teminatını oluşturur. Kasko teklifi online olarak çok kısa süre içinde alınarak, farklı sigorta şirketlerinin alternatifleri arasından en uygun kasko teklifi seçilir. Kasko fiyatları, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin (TSRŞB) bildirdiği Araç Değer Listesi referans alınarak hesaplanır. Ancak kasko sigortası fiyatları şirketlerin ürün paketlerine ve teminat içeriklerine göre farklılık gösterebilir.

   

  Kasko Teklifi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

   

  En uygun kasko fiyatları değerlendirilirken poliçenin teminat detayları önem arz eder. Kasko hesaplama ve kıyaslama yapılırken kullanıcılar paketlerin içerdiği teminat ve ek teminatları dikkatle karşılaştırmalıdır. İndirimli sigorta poliçeleri ilk bakışta avantajlı görünse de kimi zaman ek teminatlar ve poliçenin kapsamı dikkate alındığında kasko fiyat hesaplama işlemlerinde dezavantajlı görülebilir. Kasko sigortası seçilirken önemli olan sigortalının beklentilerinin, ihtiyaçlarının karşılanması ve bütçesine en uygun seçimin yapılabilmesidir.

   

  Siz de enkolaysigorta.com üzerinden yılın 365 günü, günün 24 saati kasko teklifi al butonu üzerinden kolaylıkla bilgilerinizi girerek en uygun kasko prim alternatiflerini görüntüleyebilirsiniz. Kasko fiyat al komutu ile ulaşılan seçenekler hakkında detaylı bilgiyi arzu ettiğiniz takdirde uzman müşteri danışmanlarından alabilir, kendinizi güvende hissedeceğiniz en hesaplı ve geniş teminatlı kasko poliçenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Call Now Button