Sağlık Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15655
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15655,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Sağlık Sigortası Teklif

En uygun Sağlık Sigortasına hızlı ve kolayca ulaşın!

  Özel Sağlık Sigortası ile Sağlığınız Güvence Altında

   

  Özel sağlık sigortası, herhangi bir hastalık ya da kaza sonucunda karşı karşıya kalınan sağlık giderlerinin karşılanmasını sağlayan bir poliçe türüdür. Beklentilerinize ve tercihlerinize göre şekillenen, dolayısıyla kişiye özel tasarlanan paketler ile sigorta poliçesinde tanımlanan genel ve özel şartlar kapsamında önceden belirlenmiş limitlere kadar koruma sağlanır. Sağlık harcamaları, tanı ya da tedavi giderleri poliçe ile belirlenmiş limitlere ve teminatlar toplamına kadar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Özel sağlık sigortası sorgulama sistemi aracılığı ile size en uygun sağlık sigortası teklifini alabilirsiniz.

   

  Özel sağlık sigortası fiyatları özel durumunuza, beklentilerinize ve tercihlerinize göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla seçimleriniz ve kişisel durumunuz ödenmesi gereken prim tutarı üzerinde etkilidir. Diğer taraftan sağlık sigortası kişiye özel tasarlandığından, özel sağlık sigortası hesaplama sistemine doğru bilgilerin girilmesi en doğru ve en uygun paket seçimi için gereklidir. Ayrıca sigorta yaptırırken karşı karşıya kalabileceğiniz sağlık giderlerini, bu giderlerin ne oranda sigorta şirketi tarafından karşılanacağını, anlaşmalı sağlık kurumlarını ya da hastane kısıtlaması olup olmadığını göz önünde bulundurmak faydanıza olur. Son olarak sigorta poliçesinde bulunan genel ve özel şartları detaylı olarak inceleyerek, hangi teminatların poliçeye dahil olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Call Now Button