Seyehat Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15665
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15665,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Seyehat Sigortası Teklif

En uygun Seyahat Sigortasına hızlı ve kolayca ulaşın!

  Seyahat Sağlık Sigortası ile Güvenli ve Huzur Dolu Tatil Geçirin

   

  Seyahat sigortası; tatillerinizi, iş gezilerinizi ve yolculuklarınızı güvence altına alıyor. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek kaza, hastalık, maddi kayıp gibi durumlarda devreye giren teminatlar ile güven ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

   

  Sigortalının Yaşı Poliçe Primlerini Değiştiriyor

   

  Seyahat sigortası fiyatları, yaş ve teminat kapsamına göre değişiklik gösteriyor. 65 yaşın üzerinde olan kişilerin sigorta ödemeleri daha yüksek olurken, poliçe kapsamı genişledikçe primler de artış gösteriyor. Poliçenin geçerlilik süresi de seyahat sağlık sigortası fiyatları için önemli bir kriter oluşturuyor.

   

  Sigortanın Kapsamına Dikkat

   

  Yurt dışı seyahat sigortası fiyatları kapsama göre belirleniyor. Vefat, sürekli sakatlık, hastalık, yaralanma, ilaç tedariği, valiz kaybetme gibi kalemleri içeren seyahat sigortalarının kapsamları sektör tarafından belirlense de; ek teminat, süre ve detaylarda sigorta şirketleri arasında farklılıklar görülebiliyor. Seyahatin süresine, yerine, koşullarına ve yolculuk aracına göre en uygun seyahat sigortası seçilirken farklı şirketlerden teklif alınması öneriliyor.

  Online olarak dakikalar içinde seyahat sigortası hesaplama işlemleri gerçekleşebiliyor. Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için siz de Enkolaysigorta.com’u tercih edebilirsiniz. Yılın 365 günü, günün 24 saati uzman müşteri danışmanlarından sigorta hakkında görüş alabilir, kendinizi güvende hissedeceğiniz poliçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Call Now Button