Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15683
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15683,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Anlaşmalı hastanelerde fark ödemeyin, sigortanıza hızlı ve kolayca ulaşın!

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

   

  Aktif (SGK’lı) çalışan bireylerin, SGK ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarında sağlık hizmetlerinden faydalanmak istediklerinde, oldukça yüksek maliyetli olan sağlık giderlerini, fark ücreti ödenmeden karşılayan bir sigorta türü olan tamamlayıcı sağlık sigortası, iki tür teminat olanağı sunuyor. Yatarak tedavi veya yatarak artı ayakta tedavi teminatlarıyla düzenlenebilen tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi, SGK kapsamında sunulan sağlık hizmetlerinin yüksek maliyetlerini minimize etmeyi ve alınan sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmeye destek olmayı hedefliyor. Bu poliçeyi yaptırmanız durumunda, özel sağlık sigortası prim tutarlarının yaklaşık 1/3’üne denk gelen prim tutarlarıyla nitelikli sağlık hizmeti almanıza olanak sağlıyor.

   

  Poliçe Neyi Kapsıyor?

   

  Poliçede belirlenen teminatlar dahilinde, ayakta veya yatarak tedavi olma sürecinde, tıbbi müdahalelere ilave olarak, rehabilitasyon, tahlil ve tetkikler, radyoloji tedavileri, doktor muayeneleri gibi sağlık giderlerinde anlaşmalı özel sağlık merkezlerinde fark ücreti alınmıyor. Yıllık 6-10 kez arasındaki  muayene, teşhis ve tedavi işlemleri için kullanılabilen tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları yaşınıza, sağlık durumunuza, teminat seçeneklerine ve bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik gösteriyor.

   

  Teklif Alma Süreci Nasıl İlerliyor?

   

  SGK anlaşmaları olan Özel Sağlık Kurumlarından sağlık hizmeti almak istiyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yaptırmanız öneriliyor. Gerekli koşulları taşıyor ve özel sağlık hizmetlerinden fark ücreti ödemeksizin yararlanmak istiyorsanız, online olarak enkolaysigorta.com adresinden teklif formunu doldurmanız yeterli. Kişisel bilgileriniz ve seçtiğiniz teminatlarla dakikalar içinde teklif alabiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz takdirde uzman müşteri temsilcileri de her türlü soru ve talebinize yardımcı oluyor. Poliçeniz satın aldığınız andan itibaren yürürlüğe giriyor.

  Call Now Button