Trafik Sigortası Teklif - Enkolaysigorta
15626
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15626,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Trafik Sigortası Teklif

En uygun Trafik Sigortasına hızlı ve kolayca ulaşın!

  Sigortamın Süresi Bitiyorİkinci El Araç Satın AldımSıfır Araç Alacağım

  Zorunlu Trafik Sigortası

   

  Zorunlu trafik sigortası, kara yollarında kullanılan tüm araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olan bir sigortadır. Kaza ve benzeri durumlarda karşı taraftaki araç ve 3. Şahısların uğrayacağı muhtemel fiziki ve maddi zararları karşılar, kendi aracının zararını karşılamaz.

   

  Zorunlu Trafik Sigortası Süreci

   

  enkolaysigorta.com web sitesinde zorunlu trafik sigortası teklif al diye bir seçenek bulunur. Bu seçenek tıklanarak çok kısa süre içinde Zorunlu Trafik Sigortası teklifi alınabilir. Zorunlu Trafik Sigortası primleri kişiye ve araç türüne göre değişir. Yani her zorunlu trafik sigortası için ödenecek prim tutarı aynı değildir. Zorunlu trafik sigorta fiyatları değişiklik gösterebilirler. Bunun nedeni de sigorta poliçelerinin içerdikleri teminatlar birbirlerinden farklılık gösterebilmeleridir. Bu nedenle  trafik sigortası fiyatları incelenirken sigorta uzmanlarının da görüşlerine başvurulmalıdır. En ucuz trafik sigortası diye sunulan poliçeler titizlikle incelendikten ve size sağlayacağı imkanlar iyice araştırıldıktan sonra satın alım işlemi yapılmalıdır. Aksi halde en uygun trafik sigortası diyerek satın aldığınız poliçeler ileriki dönemlerde ciddi maddi kayıplara uğramanıza neden olabilirler.

  Yıl içerisinde araç kullanma istatistiğiniz düşükse ve kaza yapma riskiniz zayıfsa, poliçeyi yaptırırken küçük hasarlar için sigortayı kullanmama tercihini kullanmanız durumunda prim tutarınızı düşürebilir ve hasarsızlık indiriminizi de koruyabilirsiniz.

  Call Now Button